Placení pouze bezhotovostní   formou na bakovní účet . Hotové fotografie odesílám přes server USCHOVNA.CZ  či ULOZTO.CZ na váš email společně s fakturou popřípadě u svatebního focení předávám osobně  nebo  odesílám poštou na  fleshdisku 36gb

Číslo účtu : 115-4403860257/0100 KB
Všechny fotografie které dostanete, projdou úpravou postprodukce a kompletní retuší. Na fotografiích se srovnávají barvy , kontrast, stytost, pokud je potřeba odstraňují se vady pleti či nevhodných stínů, vlasů ve tváři aj. Postprodukce je stejně důležitá jako samostané focení a dokáže fotografii dát zcela jinou atmosféru a ze všedních snímku vytvořit dechberoucí fotografie. Kladu veliký důraz na závěrečné úpravy snímků a proto i doba, než vám snímky předám, je v průměru do 7dnů u studiových fotografií a 14-30dní u svatebních podle náročnosti retuší.
Vaše fotografie dostanete v nejvyšší možné kvalitě, která zaručí tisk fotografií i na veliké formáty typu A3,A2,A1. 

Studiové fotky + exteriér

Fotografování jak ve studiu tak i venku v exteriéru má stejnou cenu 1000kč  Dostanete 30 snímků studiových, a nebo pokud si zvolíte focení venku 30 snímků exterierových vyretušovaných v plné kvalitě. Snímky posílám na Vámi zadný email přes službu USCHOVNA.CZ nebo ULOZTO.CZ nebo na flešce (fleshdisk se k ceně focení připočitává) ceník platný pro rok 2019 

Svatební fotografie


Nafocení svatebního dne od příprav nevěsty či ženicha, přes obřad až po první tanec stojí  10000kč.   K ceně se připočítává doprava, která se odvíjí od vzdálenosti od Frenštátu. Jeden km  - 10 . Maximální čas focení je do 19hod. Poté se počítá každá hodina 500kč. Pro rezervaci svatby je nutné složit rezervační poplatek 2000 na učet  115-4403860257/0100 KB . Poté vám bude odeslána faktura na email a váš termín bude rezervovaný. V případě zrušení svatby se poplatek nevrací.

Předávám min (500-700) fotografíí pri focení celého svatebního dne. Pokud se fotí jen část počet je nižší.Fotografie předávám do cca 14-21 dní digitálně  přes server USCHOVNA.CZ , ULOŽTO.CZ  a nebo předávám buď osobně či poštou na flešce. Při nafocení celé svatby je fleshdisk 32gb zdarma.   Prvních deset fotografií z portrétního focení posílám již do dvou dnu od svatebního dne, ať mají novomanželé  fotografie k oznámení sňatku .
                                                                                

ceník platný pro rok 2023

Darkové poukazy


Pokud budete chtít připravit jako dárek dárkový poukaz, stačí vyplnit ve formuláři text,  který byste chtěli do poukazu vložit popřípadě i fotografii jako podklad a já vám na míru poukaz připravím. Předání poukazu už je formou domluvy - jestli osobně či poštou.