Můj přístup k fotografii je jednoduchý. Snažím se vytvořit ojedinělé fotografie Vás a vašich blízkých. Každý člověk má svůj příběh, který se utváří den po dni. Já se snažím zachytit ty drobné emoce, úsměvy, vztahy mezi sourozenci či rodiči a vytvořit Vám krásné fotografie, které Vám budou navždy připomínat chvíle a okamžiky, které jsme společně zachytili na snímcích.
Při focení je podle mě ze všeho nejdůležitější atmosféra a to proto, abyste se cítili co možná nejpříjemněji a fotografování Vás bavilo. Vše ostatní se od toho odvíjí. Fotografii netvoří fotograf jak si většina lidí myslí, ale samotný model. Proto můj nejdůležitejší úkol je navodit pohodu, vyloudit z Vás nějaký ten úsměv, či pomoci zahrát různé role podle stylu focení a pomoci Vám zapomenout, že Vás někdo fotí.
Fotografie, které spolu vytvoříme, Vám budou navždy vzpomínkou na ty krátké okamžiky, které v naších životech tak rychle plynou. Nejvíce
je vidět u dětí jak letí čas a proto neváhejte a napište mi Vaše představy či přání co a jak byste chtěli zvěčnit a já udělám co bude v mých silách, abych všechna Vaše přání splnil.
Těším se ....

 VYNASNAŽÍM SE VÁM VYTVOŘIT SNÍMKY, NA KTERÉ SE RÁDI I PO LETECH PODÍVATE